Aktualności

Obostrzenia związane z COVID-19

Szanowni Klienci, mając na uwadze panujące obecnie w Polsce warunki epidemiologiczne, informujemy o wprowadzonych w naszym salonie/serwisie następujących zasad bezpieczeństwa
Więcej
Aktualności

Leasing 101%

Sam ustalasz opłatę wstępną, a auto spłacasz w niskich ratach przez wybrany przez siebie okres leasingowania (24-60 miesięcy)
Więcej
Aktualności

Grupa KIM jest CO2 neutral!

Jest na niezwykle miło zakomunikować, że wszystkie auta firmowe Grupy KIM są teraz neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla do atmosfery. To efekt współpracy naszej firmy z Castrolem przy programie „Neutralny bilans emisji CO2”
Więcej
Aktualności

Skoda Karoq gotowa na jazdy próbne!

Rok nowości Skody trwa w najlepsze! Tym razem mamy przyjemność zaprosić na testy najnowszego dzieła czeskiej marki. Skoda Karoq już gotowa na poddanie szczegółowym testom
Więcej
Aktualności

Skoda Kodiaq w Zielonej Górze!

Już jest! W naszym salonie pojawiała się premierowa Skoda Kodiaq. Wszystkich chętnych zachęcamy do wypróbowania jej możliwości. Na początek kilka słów o naszej nowej "demówce".
Więcej
Aktualności

Wypożyczalnia aut dealera KIM!

Miło nam poinformować, że udostępniliśmy dla naszych klientów kolejną usługę. Od teraz w salonie Skody w Zielonej Górze możesz wypożyczyć samochód w świetnej cenie. Sprawdź szczegóły!
Więcej